נהלו קשרי לקוחות מצוינים ושפרו את חוויית השירות עם Fireberry CRM

שירות לקוחות איכותי ומהיר הוא המפתח לשמירה על לקוחות מרוצים. פיירברי מאפשרת לכם למזג מגוון ערוצי תקשורת לתוך מערכת ה-CRM ולהעניק ללקוחותיכם שירות בכל הערוצים, להפוך פעולות שכיחות לאוטומטיות ובכך להגדיל את מעגל הלקוחות המרוצים במהירות ויעילות.

מנהל קשרי לקוחות עובד עם מערכת פאוורלינק

תנו שירות שלקוחות לא ישכחו עם Team Inbox

סנכרנו חשבונות דוא"ל של Google ו- Office 365 והקצו מיילים נכנסים מהתיבה הצוותית לנציגי התמיכה והשירות כדי לשפר את ניהול קשרי הלקוחות. ניהול התכתבויות המייל לצד כרטיס הלקוח ב-CRM יאפשר לכם להעניק שירות מקצועי, אישי ומהיר יותר שיוביל ללקוחות מרוצים ויבדל אתכם מהמתחרים.

אשת מכירות

חזקו את הקשר עם הלקוח באמצעות אוטומציות

העשירו את התקשורת עם הלקוחות ע"י שליחת הודעות ותזכורות אוטומטיות ממערכת
ה-CRM לגבי סטטוס הטיפול בפניה, או לקראת פגישות, חגים וימי הולדת. צרו אוטומציות שיצרו עבורכם משימות כדי להזכיר לכם לשוחח עם לקוחות בזמנים קבועים מראש, או כשמתבצע עדכון בכרטיס הלקוח.

מסרון אילוסטרציה

הפכו למקצוענים עם מערכת לניהול קריאות שירות

קלטו למערכת קריאות שירות באופן אוטומטי מפניות שהגיעו מערוצים שונים, הקצו קריאות שירות לנציגים בלחיצת כפתור, תעדפו קריאות שירות ונהלו אותן בצורה ויזואלית עם תצוגת לוח. התצוגה תאפשר לזהות שלבים עמוסים בשירות הלקוחות ולבצע התאמות בדינאמיות ומהירות. צרו משימות מתוך קריאות שירות בשיתוף מחלקות נוספות בארגון כדי לקדם את הטיפול בלקוחות.

מערכת לניהול משימות | Powerlink CRM

קבלו תובנות חיוניות על שירות הלקוחות עם כלי BI מתקדמים

צרו לוחות בקרה ויזואליים ונתחו נתונים אודות לקוחות, שיחות וקריאות שירות. צפו בדיווחים ויזואליים כדי לקצר את זמני השיחות והטיפול בקריאות שירות, זהו דפוסי צריכה והתנהגות של לקוחותיכם והכירו אותם טוב יותר כדי לשפר את קשרי הלקוחות באופן מתמיד ולבדל את עצמכם מהמתחרים.

מזגו את מערכת ה-CRM עם מרכזיית ענן

התחברו למרכזיית ענן ונהלו קשרי לקוחות איכותיים בקלות מתוך ה-CRM. התקשרו וקבלו שיחות בלחיצת כפתור, תעדו את השיחות בכרטיס הלקוח כך שכל נציג יוכל להמשיך את הטיפול בלקוח בדיוק מסיומה של השיחה האחרונה עמו. צרו לוחות בקרה אודות השיחות ונתחו מדדים אישיים וצוותיים בזמן אמת כדי למקסם את שירות הלקוחות המוצע על ידכם.

אנשי מכירות מנהלים שיחת מכירה

צרו קשרי לקוחות שיקחו את העסק קדימה

התחל עכשיו